Meist

Tere tulemast Smart Tapi

STap on loonud visiitkaardi, mis aitab inimestel laiendada oma suhtlusvõrgustikku ja laiendada oma organisatsiooni silmaringi, luues innovaatilise konaktivahetuse kaudu uusi ja põnevaid võimalusi. .

NFC ja QR kombinatsioon lubab vahetada kontaktandmeid ja sotsiaalmeedia linke vaid paari sekundiga. Lihtsalt pane kaart telefoni lähedale ja kontaktandmed tekivad soovitud telefoni, kus saab need vajadusel paari klikiga salvestada. Päevad kus pidite tassima pabervisiitkaarte endaga kaasas on minevik. Nüüd on sul vaja ainult ühte kaarti:

STap Kaarti!

Üks ja ainus visiitkaart

Tänapäeva ärimaailma kiire tempo tõttu ei tea me kunagi, millal toimub järgmine ootamatu koosolek või ärikohtumine. Teie andmed saadavad teid koos STapiga lõunasöögile, kohtumisele ja kasvõi lifti.

STap-kaartide omanikud on enesekindlad, teades, et nende kontaktandmete jagamine on lihtne ja kiire igalpool.

Tulevik on siin

Andmete vahetus aastal 2021 pole sama, mis oli kunagi. Nendel rasketel aegadel on kellelegi visiitkaardi andmine aegunud ja see paneb saajad ebamugavasse olukorda. Füüsiline kontakt peaks olema minimaalne, et näidata austust isikliku ruumi ja hügieeni vastu. STap kaart aitab sellele kaasa puutevaba kontaktivahetusega. See on lihtne, lihtsalt pane kaart telefoni lähedale või skänni QR kood.

Keskonnasõbralik

Võtame keskkonnasäästlikkust STapis tõsiselt, säästame selle kaardiga tuhandeid puid. Aastas raiutakse maha üle 2 miljoni puu et toota visiitkaarte.  Ebaefektiivsete pappkaartide päevad on möödas

Vaata veel