Tehnoloogia

1. Registreeri oma konto siin. See on väga lihtne, lihtsalt sisesta oma e-mail ja juba ongi konto loodud ja oled sisse logitud. Parool tuleb meilile.

2. Vali “Muuda andmeid”

3. Sisesta oma kontaktandmed, sotsiaalmeedia lingid, logo ja kindlasti ka profiilipilt. Vajuta kindlasti ka lehekülje lõpus olevat salvesta andmeid nuppu.

4. Teeme su kaardi valmis ja paneme teele. Ära muretse, võite tellimuse täitsa eraldi teha, leiame su kasutaja/ firma kasutajad üles ja seome ise kontoga. 

Kui on veel küsimusi siis aitame sind rõõmuga: info@stap.ee

Praktiliselt kõik iPhone’i ja Androidi nutitelefonid ühilduvad STap-kaardi funktsiooniga Tap.

IOS-seadmetest sobivad Tap tehnoloogiaga uuemad telefonid alates iPhone XS, XS Max, XR

IPhone 7, 8 ja X puhul on vaja tõmmata rakendus et NFC töötaks, kuid sel juhul saab kasutada QR koodi varianti Kuid QR koodi skannimisel pole vaja spetsiaalset rakendust Vanemate telefonidega saate oma kontaktandmed edastada ilma täiendavate rakendusteta QR koodi skannides.

Sobivate nutitelefonide puhul, võimaldab Tap süsteem, edastada oma andmeid STAP-kaarti teise nutitelefoni lähedale pannes. Skannimisfunktsioon võimaldab isikul, kellega kontaktandmeid vahetate, kasutada oma nutitelefoni kaamerat teie STap-kaardi lugemiseks ja teie kontaktandmete saamiseks.

Disclaimer: Varasemate mudelite puhul kui Phone X-i , mis ei suuda STap-kaardile programmeeritud andmeid NFC süsteemiga lugeda, võite oma kontaktandmete vahetamiseks lihtsalt avada iPhone’i kaamera ja skannida STap-kaardile trükitud QR koodi.

1. Pane kaart telefoni juurde
2. Ava märguanne telefonil
3. Salvesta kontaktandmed telefoni paari klikiga.

Vaata videot

1. Pane kaart telefoni juurde
2. Ava märguanne telefonil
3. Salvesta kontaktandmed telefoni paari klikiga.

Vaata videot

Kahepoolne kontaktivahetus on uuenduslik meetod, kus lisaks sellele, et oma kontakti jagate, saab ka kontakti saaja oma kontakti teiega jagada.

Vaata videot siit.

Disain

Jah, selline variant on olemas. Et seda teha, palun saatke fail Vector formaadis. Lisaküsimuste korral võtke ühendust meie kasutajatoe tiimiga: info@stap.ee

Jah, Stap Plus Special on täpselt see kaart mis otsite. Kaart tuleb täiesti Teie firma värvides ja disainiga

Üldine

Saate jagada oma profiilifotot, nime, ettevõtte nime, ametikohta, aadressi, telefoninumbrit, e-posti aadressi, veebisaiti, Linkedini, Facebooki, Instagrami, Twitterit.

Muidugi, hulgi ostes saame teha teile personaalse hinnapakkumise. Rohkem informatsiooni: info@stap.ee

Tarne

STapis tunneme uhkust klienditeeninduse ja tellimuse täitmise kiiruse üle. Üldiselt on meie eesmärk tarnida nädala jooksul, kuid tellimuse aeg sõltub tellimuse kogusest ja tellimuse tüübist.

Jah, loomulikult. Tänapäeva maailmas on meil kõigil kiire ja head mõtted võivad tulla viimasel hetkel. Sellepärast pakumegi ka kiirtellimuse teenust, mis tähendab, et toimetame kaardid 3 tööpäeva jooksul teieni.
Kiirtellimuse korral lisandub 20 eurot tellimuse hinnale.