Tehnoloogia

Registreerige oma kasutaja. Logige sisse. Valige “Muuda Andmeid”
Lae üles kõik jagatavad kontaktandmed, logo sotsiaalmeedia lingid ja kindlasti ka profiilipilt.

Praktiliselt kõik iPhone’i ja Androidi nutitelefonid ühilduvad STap-kaardi funktsiooniga Tap.

IOS-seadmetest sobivad Tap tehnoloogiaga iPhone XS, XS Max, XR, 11, 11 Pro, 11 Pro Max

IPhone 7, 8 ja X puhul on vaja tõmmata rakendus et NFC töötaks, kuid sel juhul saab kasutada QR koodi varianti Kuid QR koodi skannimisel pole vaja spetsiaalset rakendust Vanemate telefonidega saate oma kontaktandmed edastada ilma täiendavate rakendusteta QR koodi skannides.

Sobivate nutitelefonide puhul, võimaldab Tap süsteem, edastada oma andmeid STAP-kaarti teise nutitelefoni lähedale pannes. Skannimisfunktsioon võimaldab isikul, kellega kontaktandmeid vahetate, kasutada oma nutitelefoni kaamerat teie STap-kaardi lugemiseks ja teie kontaktandmete saamiseks.

Disclaimer: Varasemate mudelite puhul kui Phone X-i , mis ei suuda STap-kaardile programmeeritud andmeid NFC süsteemiga lugeda, võite oma kontaktandmete vahetamiseks lihtsalt avada iPhone’i kaamera ja skannida STap-kaardile trükitud QR koodi.

1. Pane kaart telefoni juurde
2. Ava märguanne telefonil
3. Salvesta kontaktandmed telefoni paari klikiga.

Vaata videot

1. Pane kaart telefoni juurde
2. Ava märguanne telefonil
3. Salvesta kontaktandmed telefoni paari klikiga.

Vaata videot

Disain

Jah, selline variant on olemas. Et seda teha, palun saatke fail Vector formaadis. Lisaküsimuste korral võtke ühendust meie kasutajatoe tiimiga: info@stap.ee

Jah, aga see võtab rohkem aega ja sinna lisanduvad lisatasud. Et muuta STapi värvi peab tellima fully customised STap kaardi, mis tuleb müügile hiljem. Hetkel on kõik kaardid matti musta värvi ja hõbedase kirjaga.

Tundke vabalt saata meile e-mail infoga mis te täpselt soovite ja vaatame mis teha saab: info@stap.ee

Jah, loomulikult

Palun kontakteeruge: info@stap.ee et arutada kaardi disainimist täpsemalt

Üldine

Saate jagada oma profiilifotot, nime, ettevõtte nime, ametikohta, aadressi, telefoninumbrit, e-posti aadressi, veebisaiti, Linkedini, Facebooki, Instagrami, Twitterit.

Muidugi, mida rohkem kaarte ostate, seda odavam on teie ostutellimus. Meie hinnasüsteemi täpsemaks mõistmiseks vaadake lisateavet meie NTapz Cardi poe lehelt.

Tarne

STapis tunneme uhkust klienditeeninduse ja tellimuse täitmise kiiruse üle. Üldiselt on meie eesmärk tarnida nädala jooksul, kuid tellimuse aeg sõltub tellimuse kogusest ja tellimuse tüübist.

This site is registered on wpml.org as a development site.